Вітаємо з успіхом!

16.06.2015

Телеканал "1+1" розпочав кастинги нового масштабного дитячого талант-шоу за форматом компанії "TELEVISA".

У новому проекті можуть взяти участь діти у віці від 4 до 12 років, які обожнюють співати, танцювати або мають унікальний талант.

Виробництво проекту візьме на себе команда "1+1 Продакшн" - творці проектів "Голос.Діти-2" і "Голос країни-5".

"Учасники "Голос.Діти" змусили нас змінити ставлення до проектів, над якими ми працюємо. Ми побачили, що сучасні діти унікальні у своїх талантах, і ми хотіли б дати їм можливість вийти на велику сцену і показати себе не лише у співі, але і в танцях і в оригінальному жанрі. Ми зрозуміли, як важливо створювати проекти, які дарують надію і віру в майбутнє. Наша місія – створити умови, щоб талановиті люди мали можливість проявити себе і змінювали країну та світ на краще. Сподіваємося, ідея нового проекту знайде відгук у серцях телеглядачів, які полюбили "Голос. Діти", - говорить Вікторія Лезіна-Масляна, генеральний продюсер "1+1 Продакшн".

Телеканал "1+1" запрошує взяти участь у кастингах не тільки вокалістів, але і маленьких танцюристів: бальників, народників, виконавців сучасного танцю, а також талантів оригінального жанру: розмовного, комедійного, маленьких пародистів, вундеркіндів, надзвичайно кмітливих і дотепних, безпосередніх дітей.

Неважливо, чи є у дітей досвід виступів перед публікою.

Надсилати заявки та отримати додаткову інформацію можна за адресою [email protected] та за телефоном 067 334 7851.

13-15 червня вихованці театру танцю "Імпровіз", керівник Щербина М.О.,прийняли участь у кастінгу національного талант- шоу на телеканалі"1+1", м. Київ:

А саме - Дмитренко Анастасія, соло,

Пальваль Аліна Соло, та в дуеті з Обручевим Костянтином.

За підсумками виступів на телезйомки запрошено Аліну Пальваль. Молодець!