25 лист. 2015

25 листопада відбулось засідання методичного об'єднання педагогів ПБДЮТ
24 лист. 2015

Технічне моделювання

З 24 - 27 листопада відбудеться обласний етап Всеукраїнської виставки - конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання
21 лист. 2015

«МОТОР-ФЕСТ»

21 листопада вихованці колективу сучасного та естрадного танцю "Альянс" прийняли участь у Всеукраїнському фестивалі танцювального шоу «МОТОР-ФЕСТ».
21 лист. 2015

Моя Батьківщина - Україна!

21 листопада вихованці гуртка "ЕОМ" прийняли участь у обласній конференції учасників обласного етапу Всеукраїнської експедиції пошукових робіт.
20 лист. 2015

Вітаємо з успіхом!

Юна фотохудожниця, вихованка гуртка" Рукоділля", зайняла ІІ місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу юних фотографів " Моя Україна!"
19 лист. 2015

"ЕНЕРГО - ФЕСТИВАЛЬ - 2015"

Вихованці закладу активно прийняли участь у творчому фестивалі, присвяченому зберереженню енергоресурсів,природи
18 лист. 2015

Засідання школи лідерів

17 листопада засідання активу міської ліги старшокласників "ORIKA" було присвячено роботі юних журналістів з комісії - Прес центр
16 лист. 2015

акція "Молодь за здоровий спосіб життя"

з 17 жовтня стартує обласна акція - виставка "Молодь за здоровий спосіб життя", на яку представлено творчі роботи вихованців гуртків ПБДЮТ.
14 лист. 2015

Тиждень безпеки дорожнього руху

Навчальний тиждень з 9 по 14 листопада було присвячено організації та проведенню заходів щодо профілактиіці безпеки дорожнього руху.