14 лист. 2015

"Слобожанська камерата"

14 листопада вихованки вокального гуртка успішно виступили на VIII обласному фестивалі академічного вокалу "Слобожанська камерата"
13 лист. 2015

"Юні зірки" - гала-концерт переможців

13 листопада у ПК "Хімік"відбувся гала концерт переможців міського фестивалю дитячої творчості.
12 лист. 2015

Науково - краєзнавча конференція старшокласників

12 листопада відбулась відбулась науково- краєзнавча конференція - проект лідерів міської лігі старшокласників "ORIKA"
11 лист. 2015

"ORIKA"

11 листопада відбулось засідання активу міської лігі старшокласників.
10 лист. 2015

Нарада

10 листопала відбулась нарада при директорові, на якій було розглянуто ряд важливих питань.
9 лист. 2015

Вітаємо з перемогою!

Вихованка Студії образотворчого мистецтва стала переможницею Всеукраїнського конкурсу малюнків.
4 лист. 2015

Засідання школи лідерів

4 листопада відбулось засідання школи лідерів з метою формування складу провільних комісій коорпдинаційної ради міської ліги старшокласників "ORIKA"
3 лист. 2015