З Святом Різдва!Виставка "Калейдоскоп творчості"З НОВИМ 2016 РОКОМ!Зимові забавиБлагодійне Новорічне свято для друзівНоворічне привітання

ПОЗАШКІЛЬНА РОБОТА!

Є В НІЙ РАДІСТЬ, І ТУРБОТА

ВІЧНИЙ ПОШУК, БЕЗСОННІ НОЧІ

ТА ГРІЮТЬ ДУШУ ДИТЯЧІ ОЧІ!

Головна мета закладу - створення умов для розвитку і реалізації компетентності особистості, виховання у підростаючого покоління патріотичних та моральних ціностей, поваги до державності України.

ЗАВДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ

• удосконалювати педагогічний процес та надавати якісні педагогічні послуги
  • створювати та зберігати атмосферу для творчого гармонійного розвитку особистості

НАУКОВО-МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА ЗАКЛАДУ                                           "Вплив компетентності керівників гуртків на рівень досягнень вихованців"

АКТУАЛЬНА ПРОБЛЕМА  2014/2015 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ:    "Розкриття суттєвої якості особистості та факторів, що впливають на формування мотивації спрямованості особистості до успіху"

7 січ. 2016
З Святом Різдва!
Вітаємо з Різдвом Христовим!
5 січ. 2016
Виставка "Калейдоскоп творчості"
Відбулась виставка творчих робіт вихованців ПБДЮТ у рамках січневих методичних заходів педагогічних працівників ЗНЗ м. Первомайський (2015/2016 н.р.)
1 січ. 2016
З НОВИМ 2016 РОКОМ!
ЗДІЙСНЕННЯ ВСІХ НОВОРІЧНИХ МРІЙ ТА БАЖАНЬ!
30 груд. 2015
Зимові забави
30 грудня вихованці гуртка "Лідери" провели весело заняття у зимових розвагах з новорічним настроєм.
30 груд. 2015
Благодійне Новорічне свято для друзів
30 грудня відбулась вистава "Пригоди новорічних зірок" для дітей з особливими потребами та дітей з родин пільгового контингенту
29 груд. 2015
Новорічне привітання
Вихованці гуртка "Лідери" запросили на новорічну виставу поважну людину та мешканця міста Карла Івановича Паюка.