"СУВЕНІР"

Гурток "Сувенір"

Керівник ДАНИЛЬЧЕНКО НАДІЯ ЮРІЇВНА

Люди здавна мають тонке почуття прекрасного і потяг до мистецтва. А діти особливо розуміють красу і здатні творити вже в ранньому віці. Саме тому і існують гуртки декоративно-прикладного мистецтва. Одним з таких гуртків є гурток «Сувенір». Тут діти в  процесі занять розвивають мислення, творчу уяву, художні здібності. Завдяки заняттям у гуртку у дітей змалечку розвиваються таки риси, як фантазія, уважність, акуратність, просторове та аналітичне мислення, дрібна моторика рук,   і головне – любов до творіння!

Метою занять є розвиток творчих здібностей, художнього смаку, розширення кругозору у дітей,  естетичний смак.

В гуртку діти опановують такі техніки, як

·        аплікація з паперу;

·        квілінг;

·        декупаж;

·        пап’е-маше;

·        малювання;

·        ліплення з гіпсу, пластиліну,  солоного тіста;

·        виготовлення сувенірів;

·        фітодизайн ;

·        виготовлення виробів з пластикового посуду та ін.

Програма гуртка розрахована на дітей віком  від 6 до 14 років. Заняття проводяться три рази на тиждень.

Вільний час дитина повинна проводити цікаво. Але. Крім цього, дозвілля може бути і корисним. Найкраще розвинути смак та зайняти дитину чимось цікавим допоможуть гуртки  декоративно-прикладного мистецтва. Вироби , які діти створюють своїми руками, здатні подарувати чарівну казку, радість не тільки самій дитині, але у всім оточуючим.

Майстерня гуртка "Сувенір" чекає учнів  1 – 8-х класів

ккружок "Сувенир"